امکان استفاده ازسرویس  پیشنهاد‌دهنده‌ی سفر در تلگرام

امکان استفاده ازسرویس پیشنهاد‌دهنده‌ی سفر در تلگرام

نسخه‌ی آزمایشی پیشنهاد‌دهنده‌ی سفر به صورت یک بات تلگرام به نام @hamhike_test اضافه شده است و شما می‌توانید پس از اضافه کردن بات به یک چت خصوصی یا گروه از آن استفاده کنید.

نسخه آزمایشی پیشنهاددهنده‌ی سفر به صورت یک بات تلگرامی آماده شده و می‌توانید در تلگرام از آن استفاده کنید

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸

راهنمای استفاده از بات

  • شروع جستجوی جدید

مثل بسیاری از بات‌های دیگر تلگرام امکان استغاده از دستورات بات با انتخاب دکمه‌ی / بالای کیبورد وجود دارد. گزینه‌ی /search یک جستجوی جدید ایجاد می‌کند به شرطی که در میانه‌ی یک جستجو نباشید. یعنی در حال ورود اطلاعات برای دریافت پیشنهاد سفر نباشید.

در صورتی که ازین گزینه درست عمل نکرد (ز جایی که هنوز در حال تست بات هستیم) لطفاً دستور /ignore را با انتخاب دکمه‌ی / انتخاب کرده و دوباره /search را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه‌ی search باید گزینه‌ی طول سفر را مشاهده کنید. می‌توانید از بین گزینه‌های سفر یک روزه تا طولانی مدت یکی را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه‌ی طول سفر باید گزینه‌ی شهر مبدا را مشاهده کنید. فعلاً تعداد شهرهای محدودی به عنوان مبدا وجود دارند. با افزایش سفرنامه‌ها مسلماً شهرهای بیشتری در لیست قرار می‌گیرند.

در انتها سه سفرنامه‌ای که نزدیک‌ترین خصوصیات را به سفرنامه‌های درخواستی شما دارند به شما نمایش داده می‌شود.

  • لغو جستجو

با انتخاب دکمه‌ی / و سپس انتخاب دستور /ignore می‌توانید از ادامه‌ی جستجو صرف‌نظر کنید تا بعداً یک جستجوی جدید انجام دهید.

نکته. یا توجه به این که در ابتدای راه هستیم و سفرنامه‌های زیادی در بانک اطلاعاتی ما وجود ندارد، پیشنهاددهنده‌ی سفر از بین سفرهای موجود گزینه‌هایی انتخاب می‌کند که شاید نزدیک به نتیجه‌ی مورد علاقه‌ی شما هم نباشد. با افزایش اطلاعات سفرنامه‌های سایت عملکرد این سرویس بهبود می‌یابد.